Kontakt

Mbani mend, ne jemi këtu për të ndihmuar. Mos ngurroni të na kontaktoni për çdo lloj pyetjeje që lidhet me atë që bëjmë. Ju kontaktojmë sërish brenda një dite!

Informohu

Na Kontaktoni

069 400 3010

Na kontaktoni në çdo kohë në numrin tonë të telefonit.

info@fisiocenter.al

Dërgoni një email dhe merrni një përgjigje profesionale në inbox.

FisioCenter Tirane

Na ndiqni dhe na kontaktoni përmes Facebook.

Vendndodhja jonë

Hënë – Sht | 09:00 - 20:00 pasdite

Ditët dhe orët tona të punës.

sqAlbanian